[žiadosť o zamestnanie] Emily Anderson

Moderátor: Jok3r

Odpovědět
Martkoo

[žiadosť o zamestnanie] Emily Anderson

Příspěvek od Martkoo » sob 19. kvě 2018 12:40:20

Obrázek
ŽIADOSŤ O ZAMESTNANIE
Obrázek
by;Jok3r
ObrázekI.Osobné údaje:Obrázek Jefferson Motel
ObrázekII.Všeobecne Informácie:Obrázek
  • Bol/a ste niekedy odsudeny/a za trestný čin?(Pokial ano, rozpište sa) Nie
  • Spáchal/a ste niekedy nejaký zločin?(Pokud ano, rezepište se) Nie
  • Požil/a ste nejaké návykové látky za poslední dva roky?(Pokiaľ áno, rozpíšte sa) Nie
  • Bol vám niekedy zabavený či odobratý vodičský preukaz?(Pokiaľ áno, rozpíšte sa) Nie
  • Ovládate nejaké iné jazyky?(Pokiaľ áno, vypíšte) Ano
    Anglicky:Materský
    Rusky: Expertka
    Nemecky: Pokročila
    Španielsky Pokročila
  • Ste občanom Spojených štátoch Amerických?Ano/Nie Ano
  • Ste plne fyzicky i psychicky spôsobili/a vykonávať tuto práci?Ano/Nie
Ano
ObrázekIII.Zamestnanie:Obrázek
  • Predchádzajúce zamestnanie: LAPD
  • Náplň práce: Pomahať a chraniť
  • Najvyššia dosiahnutá pozícia: Police Officer III
  • Dôvod odchodu:
Priatelia,Rodina
ObrázekIV.Zdravotné informácie:Obrázek
  • Trpíte nejakou vážnou chrobou: Nie
  • Boli(a) ste niekedy vážne zranený(a): Nie
  • Užívate dlhodobé lieky?:
Nie
ObrázekV.Vlastnené licencie:Obrázek
  • Vodičské oprávnenie skupiny A: [_]
  • Vodičské oprávnenie skupiny B: [X]
  • Vodičské oprávnenie skupiny C: [_]
  • Zbrojná licencia: [_]
  • Lodná licencia: [_]
  • Letecká licencia: [_]
ObrázekVI.Dodatočné informácie:Obrázek
  • Prečo by sme mali práve vás vybrať?: (Minimálne 100 slov) Prečo práve mňa by ste si mali vybrať takže ako som už písala nemám žiadny problém s komunikáciou s ostatnými kolegami rada pracujem v kolektívu. Zachovávam chladnú hlavu v kritických situáciach snažím sa vyriešiť všetky problémy bez konfliktu v klude a najjednoduchšou a najlepšou cestou ako vyriešiť problém.Taktiež, keď som pracovala vo Washingtone ako PD tak som sa naučila kody hlásenia ako sa zachovať v podobných situáciach.Rešpektujem kolegov ich súkromie.A mám 27 rokov a prečo by som nemala využiť svoj vek na takúto prácu taktiež som na túto prácu fyzicky a psychicky pripravená.
  • Prečo sa chcete pripojiť k LAPD?: (Minimalne 100 slov) Mám veľa dôvodov sa pridať k LAPD takže jeden hlavný taký dôvod je že už som raz pracovala vo Washington D.C ako PD dosiahla som najvyššiu hodnosť Sergeant. Keď som pracovala ako PD tak som sa tam naučila kody a ako sa zachovať v podobných situáciach.A keď mi je len 27 rokov prečo nevyužiť svoj vek a prečo sa nepridať k LAPD. Potom som sa dozvedela že v L.A sa zvýšila hladina kriminality a to je další dôvod prečo by som sa chcela pridať do LAPD chcem znížiť hladinu kriminality v L.A aby sa ľudia nebáli vyjsť v noci von dokonca i v dni. Pracovala som dokonca v jednotke RHVD. Rada pracujem v kolektívu s kolegami nemám stým žiadny problém prispôsobujem sa kolegom keď je problém snažím sa ho vyriešiť najjednoduchšou a najlepšou cestou pre obidve strany. zachovávam chladnú hlavu v kritických situáciach
  • Popíšte svoju osobnosť:
(Minimálne 100 slov) Moja osobnosť je Cholerická a Sangvinická. Som pokojná ale niekedy sa nahnevám.Zachovávam chladnú hlavú v kritických situáciach.Nemám problém s komunikaciou.Prispôsobujem sa snažím sa vyriešiť problémy bez konfliktu kompromisom. Snažím sa problém vyriešiť najjednoduchšou a najlepšou cestou pre obidve strany aby boli pokojné.
Já Emily Anderson dňa 19.5.2018 - sa tímto zaväzujem, že všetky mnou vyplnené informácie sú pravdivé a k všetkým nezhodám,ktoré budú nájdene jednotkou RTU, podám pravdivé a podrobné vysvetlenie. Ďalej sa zaväzujem, že môžem byť kedykoľvek prepustený od LAPD. bez nároku na ocenenie s uvedením dôvodu prepustenia. Žiadateľ o zamestnanie nemusí být prijatý na základe vyplnenej žiadosti, či pohovoru. Nebude žiadosť potvrdená podpisom, nebude prijatá a bude ihneď zamietnutá. Naďalej si je žiadateľ vedomý faktu, že podaná žiadosť o zamestnanie je čisto dobrovoľná!
(( OOC SEKCIA ))
Vek: 14
Váš RP lvl: ((Není spustený server))
Váš RP skill: 9
Je toto vaša hlavná postava: Ano
Máte nejaké ďalšiu postavu? Pokiaľ áno, meno & frakcia v ktorej ste: Charlie Edwards,Jayden Taylor nie sú v frakcii
Screen z vašich /stats: ((Není spustený server))
Máte TeamSpeak & funkční mikrofón? áno
Admin Records:
  • Počet Prisonů: 0
  • Počet Kicků:0
  • Počet Banů:0
  • Počet Warnů:
0

Já Martkoo, dňa 19.5.2018 - sa tímto zaväzujem, že všetky mnou vyplnené OOC informácie sú pravdivé a k všetkým nezhodám,ktoré budú nájdene jednotkou RTU, podám pravdivé a podrobné vysvetlenie. Ďalej sa zaväzujem, že ma môžete kedykoľvek prepustiť od LAPD bez udania dôvodu.
Obrázek

Jok3r

Re: [žiadosť o zamestnanie] Emily Anderson

Příspěvek od Jok3r » sob 19. kvě 2018 12:49:55

Obrázek
Vážená pani Emily Anderson
Po preskúmaniu a prehodnotení vašej žiadosti sme sa vám ju rozhodli prijať.Tak tiež vás chceme požiadať aby ste sa čo najskôr dostavali v bližšej dobe na hlavnu stanicu Los Angeles Police Departmentu ktorá sa nachádza Pershing Square hneď vedľa budovy Govermentu.

Za Los Angeleis Police Department a Recrutment & Training Unit
Assistan Chief Of Police
Podpis;Halstead
Retired LACSD UnderSheriff Gabriella Sepulveda I LOVE YOU
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Žádost o zaměstnání [OPEN]“