[Žiadosť o zamestnanie] Charlotte Martinez

Moderátor: Jok3r

Zamčeno
RaWy
Kontaktovat uživatele:

[Žiadosť o zamestnanie] Charlotte Martinez

Příspěvek od RaWy » sob 21. dub 2018 19:38:49

Obrázek[/img]
by;Jok3r
ObrázekI.Osobné údaje:Obrázek Jefferson Motel
ObrázekII.Všeobecne Informácie:Obrázek
  • Bol/a ste niekedy odsudeny/a za trestný čin?(Pokial ano, rozpište sa) Nie
  • Spáchal/a ste niekedy nejaký zločin?(Pokud ano, rezepište se) Nie
  • Požil/a ste nejaké návykové látky za poslední dva roky?(Pokiaľ áno, rozpíšte sa) Nie
  • Bol vám niekedy zabavený či odobratý vodičský preukaz?(Pokiaľ áno, rozpíšte sa) Nie
  • Ovládate nejaké iné jazyky?(Pokiaľ áno, vypíšte) Nie
  • Ste občanom Spojených štátoch Amerických?Ano
  • Ste plne fyzicky i psychicky spôsobili/a vykonávať tuto práci?Ano
ObrázekIII.Zamestnanie:Obrázek
  • Predchádzajúce zamestnanie:Sheriff Department
  • Náplň práce:Pomáhať a Chrániť
  • Najvyššia dosiahnutá pozícia: SGT II
  • Dôvod odchodu: Odchod do LA
ObrázekIV.Zdravotné informácie:Obrázek
  • Trpíte nejakou vážnou chrobou: Nie
  • Boli(a) ste niekedy vážne zranený(a): Nie
  • Užívate dlhodobé lieky?: Nie
ObrázekV.Vlastnené licencie:Obrázek
  • Vodičské oprávnenie skupiny A: [_]
  • Vodičské oprávnenie skupiny B: [X]
  • Vodičské oprávnenie skupiny C: [_]
  • Zbrojná licencia: [_]
  • Lodná licencia: [_]
  • Letecká licencia: [_]
ObrázekVI.Dodatočné informácie:Obrázek
  • Prečo by sme mali práve vás vybrať?: (Minimálne 100 slov) Pretože mám skúsenosti s touto prácou a chcela by som v Los Angales chrániť ľudí a ich majetok, a spolu z celým LAPD znížiť pôsobenie kriminality v meste. Od tohu sú slová : Pomáhať a Chrániť!
  • Prečo sa chcete pripojiť k LAPD?: (Minimalne 100 slov) K LAPD by som sa chcela pripojiť pretože to chce zmenu, chce to nový terén a chcem spoznať nových kolegov a pracovať s nimi.
  • Popíšte svoju osobnosť:
(Minimálne 100 slov) Normálne som kľudná, pri nejakej akcii viem na človeka vyhúknuť aby dvyhol ruky, kľakol si, vypol motor a podobné veci. Inak rada spoznávam nových ľudí.
Já (Charlotte Martinez), dňa (21/4/2018) - sa tímto zaväzujem, že všetky mnou vyplnené informácie sú pravdivé a k všetkým nezhodám,ktoré budú nájdene jednotkou RTU, podám pravdivé a podrobné vysvetlenie. Ďalej sa zaväzujem, že môžem byť kedykoľvek prepustený od LAPD. bez nároku na ocenenie s uvedením dôvodu prepustenia. Žiadateľ o zamestnanie nemusí být prijatý na základe vyplnenej žiadosti, či pohovoru. Nebude žiadosť potvrdená podpisom, nebude prijatá a bude ihneď zamietnutá. Naďalej si je žiadateľ vedomý faktu, že podaná žiadosť o zamestnanie je čisto dobrovoľná!
(( OOC SEKCIA ))
Vek: 13
Váš RP lvl: 0 ((Nejde ešte server predsa, či?))
Váš RP skill: 9/10
Je toto vaša hlavná postava: Áno
Máte nejaké ďalšiu postavu? Pokiaľ áno, meno & frakcia v ktorej ste: Zatiaľ žiadnu inú neplánujem možno civilistu ale to iba možno.
Screen z vašich /stats:
Máte TeamSpeak & funkční mikrofón? Áno
Admin Records:
  • Počet Prisonů: 0
  • Počet Kicků: 0
  • Počet Banů: 0
  • Počet Warnů: 0
Já (RaWy), dňa (21/4/2018) - sa tímto zaväzujem, že všetky mnou vyplnené OOC informácie sú pravdivé a k všetkým nezhodám,ktoré budú nájdene jednotkou RTU, podám pravdivé a podrobné vysvetlenie. Ďalej sa zaväzujem, že ma môžete kedykoľvek prepustiť od LAPD bez udania dôvodu.

Jok3r

Re: [Žiadosť o zamestnanie] Jessica Edwards

Příspěvek od Jok3r » pát 04. kvě 2018 18:00:38

Obrázek
Vážená pani Jessica Edwards
Po preskúmaniu a prehodnotení vašej žiadosti sme sa vám ju rozhodli prijať.Tak tiež vás chceme požiadať aby ste sa čo najskôr dostavali v bližšej dobe na hlavnu stanicu Los Angeles Police Departmentu ktorá sa nachádza Pershing Square hneď vedľa budovy Govermentu.

Za Los Angeleis Police Department a Recrutment & Training Unit
Assistan Chief Of Police
Podpis;Halstead

Zamčeno

Zpět na „Žádost o zaměstnání [OPEN]“