California Department of Corrections and Rehabilitation

Odpovědět
Morfeus
Administrátor fóra
Příspěvky: 17

California Department of Corrections and Rehabilitation

Příspěvek od Morfeus » čtv 12. dub 2018 13:52:24


CALIFORNIA DEPARTMENT OF CORRECTIONS
AND REHABILITATION

 

    California Department of Corrections and Rehabilitation (DOC) (CDCR) je zodpovedné za     fungovanie štátnych väzníc a systémov prepúšťania v Califonii. Poslaním CDCR je zabezpečiť bezpečnosť štátnych väzníc a     bezpečnosť páchateľov a zamestnancov. Oddelenie zohráva dôležitú úlohu v systéme trestného súdnictva tým, že ponúka     rehabilitačné služby a programy páchateľom s cieľom znížiť recidívu a vytvoriť produktívnych členov spoločnosti. Oddelenie     poskytuje službu správy páchateľov, ktoré chránia komunitu pred obvyklými páchateľmi.
 
   POSLANIE
    Hlavnou úlohou je zabezpečiť bezpečnosť inštitúcií a bezpečnosť pracovníkov a páchateľov a zároveň poskytnúť náležitú     starostlivosť a dohľad, aby pomohli páchateľom pri úspešnom opätovnom začlenení do spoločnosti s cieľom znížiť     recidívu a zlepšiť verejnú bezpečnosť.


   HODNOTY
    Tieto základné hodnoty, ktoré sú pre nás záväzné zahŕňajú hlavnú filozofiu, ktorá nás nasmerujem k správnej činnosti a     správaniu.
    
    
    Determination (Rozhodnosť)
    Order (Služba)
    Capability (Kvalifikácia)
    
 
   VÍZIA
    Kolektívnou víziou je systém trestného súdnictva, v rámci ktorého môžu páchatelia slúžiť svojmu trestu v bezpečnom     prostredí, ktoré ponúka intervenčné a rehabilitačné programy, podporujúce osobný rast a odmeňuje úspechy a posilňuje     spoločenstvá zlepšovaním života osôb našimi službami.

Odpovědět

Zpět na „Informace“