[životopis] Jayden_Taylor

Odpovědět
Martkoo

[životopis] Jayden_Taylor

Příspěvek od Martkoo » stř 09. kvě 2018 16:48:47

Obrázek

Osobné Informácie
Meno Jayden
Priezvisko Taylor
Prezívka Secret
Miesto narodenia Willowfield East Side
Vek Nigguh I'm not gonna tell you it's secret
Dátum narodeniaI've already said it's secret, you do not want to...
Základné Informácie
Pohlavie M/male
Rasa Black
Váha I dunnou really
Farba očí čierne
Farba vlasov čierna

školy
Elementary school What ? Ehmm i dunnou nigguh but i did it
High school do not know the stupid name again, but I did it.
University What ?*laughter* You make fun I did not fix it I threw it away

Gang public information
Rank: OG II
Gang1004. East Side Pirus family
Hood Willowfield

Hobbies
Guns
Running
Music
Shooting

Favorite weapons
Aka-47 Obrázek
Remington-870 Obrázek
Glock-18 Obrázek

Jaydnov Criminal daily

Obrázek

Jayden Criminal Daily
((v tomto deníku sa píše Nelegálka činnosť a niekedy veci že čo si Jayden kupil alebo dal ((nie jedlo)) )
1/4/2018. Nice day nigguh zarobil som niečo cez 21 géčok koksu a idem to predávať..
1/5/2018. Shii.. nigguh predal som to fízelke a mám snou obchod today is good day.
3/5/2018 Niggu máme zbrane shii.. ale zatvorilo ma GNDčko a hovorilo že máme krysu shii musím ju vyhľadať a zabiť tu kur***ku nigguh
-/-/2018 F**k neviem aký je dátum ale dostali sme s.w.a.t raid bereme zbrane a drogy a zdrháme fast..
-/-/2018 Skryli sme sa na voľakej plošine máme tu Aka-47 and Remington-870 and i dunnou akú má ten týpek zbraň ale mám niečo cez 12géčok cocainu +6 géčok Extázy takže dúfam že vydržíme dlho nigguh.
-/-/2018 Shii dostali sme tu krysu hah bolo to ľahké stačilo povedať že ideme vykradnuť bendzínku pozreli sme sa tam a boli tam tie tu*é Pd´s a má guľku v hlave.
-/-/2018 Fu** dostal som voľakého GND čierný týpek mieril na mňa s M4 a dostal som ho s Remingtonom 870 bol som ranený fu** dostalo to moje rameno ale už som good asi to bol čínan lebo bol krivý hah.
-/-/2018 Yeawh ! boli sme na letisku a Pd´s chcelo aby som dal hore ruky s my homie hah už má guľku v hlave pu**y berem dalšie zbrane.
-/4/2018 I and my homies sme šli na RC bar za voľaku stenu a tam sme si graffitovali na gáráž bloods Obrázek
I know neviem moc dobre graffitovať ale worth it niggu a potom som si dal fight s my homie nebudeme túto klamať "rozbil som ho na sra**y" jak nič bol úplne ľahký robil voľaký štyl boja box i dunnou kopol som ho do brucha a takú som pravačkou mu pri***al že skoro aj sa nečudujem že mu nevypadli zuby hah. Ale musím priznať nebol úplne zlý ale na mňa nemá. Ale aj mi tiekla krv z nosa ale to nevadí musel som sa ísť nažrať ale kur** prečo som žral tu poj***ú extázu prečo som si ju vôbec vyrobil už si to nikdy nerobím iba Amfetamín ten je skoro istý ale chutí lepšie naposledy keď som žral extázu vypľul som to von z okna hnusná chuť a trvá to dlho dokedy sa to všetko zmieša a urobí to Franklin ale nuž čo.A ak túto spomínam Franklina je to good homie vyrába dosť rýchlo zbrane.A potom sme mali takého homie šialenec niggu normálne si vyrobil niečo cez 300 géčom Amfetamínu a ja som to snim hulil ale hodilo sa to keď sme sa skovali a tam som si to dával aby som nemal smäd (((Dík Jacucko))) a mohli sme to žrať furt a ja som tam mal taktiež aj cocain takže v pohode to bolo.
-/-/ shi.. bol som v RC bare a daký hispa ma tu otravoval a narazil mi nohu už má 2 náboje od Remingtonu 870 v hrudníku hah.. Ale dostalo ma PD daká kur** musel som ísť do nemocnice a tam ma vyslobodiť homies
-/-/2018 Uf získal som Glock-18 a prišli sme s homies do Donnovan skrčili sme sa a vystrelili pánty s Remingtonom 870 a vošli sme do Donnovanu a prišli PD´s a celý Donnovan haha preišiel tam jeden ja som bol hore s Glock-18 a bang hlava bang telo dole premiestnil som sa na druhú pozíciu a vidím dalšieho Donovanca ktorý to vyjde a namierim na hlavu bum dostal a my homies ho rozmr**li a hneď potom čo sme ho zastrelili tak prišla policajtka strelila mi s brokovnicou do vesty a potom príde další my homies ho úplne roztr***i na sra**y je dole a potom ta policajtka to vyjde s brokovnicou namierim na nu a iba bang do lavého ramena a potom som netrafil a my homies ju dali vyšli sme von z Donovany a tam čur** s voľakou čínskou sra**v ((9mm) strelil do mna hahaha bolo to ako guličkovka a namieril som naňho a bum hlava a potom sme ich okradli niečo cez 200 géčok weedu a 10 litrov money nigguh good day a ukradli 2 autá a chcel som vypáčiť auto ale nestihol som vybrať pačidlo z batohu a vysrali sme sa na to zašli do garáže a išli vlastnými cestami boli to bývali kámoši hah tento deň si budem pamätať niekoľko hodín bo cocain a weed extáza sa sama nevyhulí a nepredá nah.
Jaydenov Legal Daily
Obrázek
((V tomto denníku Jayden píše o Legálnych činnostiach a nezaujimavych blbostiach))
Wassup tak dnes -/-/ 2018 zasa ku*** neviem dátum takže dnes som si kúpil Savanu damn good car červenej farby a potom ešte šedé Huntley good.A išiel som zobrať homies a my nigga som dal zariadiť kur** ten k**** je-***y roz**bal celé auto má šťastie že mi ho zaplatil inak good deň.A dal som si ho do "garáže" potom sme šli chillovať na RC u volských buz*** ktorý mali Elegy mal som tam svoju music myslím že boli 4-5 i dunnou nezaujíma ich autá.Keďže som si dal "jedlo" do seba tak si toho od toho moc nepamätám ale potom som si išiel urobiť lekársku pomoc že mi dali preč závislosti takže som "čistý" hah.Tak a naštartoval som si auto a hrajkal som sa s hydraulikou ako kid si pamätám keď som sa za mlada hrám s hydraulikou prevrátil som auto a horelo ale našťastie poistka otca zachránila a mňa už potom nezachránilo nič.

Jaydenová povaha a a čo robí často
Jayden je známy svojou nenápadnostou je opatrný dáva si pozor na každý roh a v prípade že by situácia išla do tuhého Jayden sa nebojí zautočiť ako prvý.Jayden je taktiež známy že je kľudný nesnaží sa vytvoriť hádku ale vie byť aj dosť zlý tým ktorý mu robia zle.Je opatrný snaží sa byť v Nelegálnej činnosti byť ten najlepší a zachovať si nenápadnosť keď mu nevýjde nenápadnosť a odhalí ho niekto robí to 2 cestami po dobrom a po zlom.Stráži si svoje veci útočisko a kto mu chodí do oblasti gangu a pozoruje ho a predvída čo chce spraviť taktiež môže vyzerať že je slušný/dobrý je vidieť zneho rešpekt ale to je len vidieť Jayden to hrá a takto si robí kontakty alebo kryje sa.Jayden chce byť ten najlepší v Nelegálnej činnosti a byť schovaný nechce sa volako odhaliť alebo dať na seba upozornenie že je z gangu Bloods OOC: Prosím keď stretnete mňa (Jaydena) nemetujte že je hneď Bloods až keď zaerpím tetovanie môžete mať tušenie alebo rovno to môžeťe vedieť ale keď to zaerpím nie vždy má kratké rukávy Má 1 tetovanie na lavej ruke 1004. EST PSF ale má dlhé rukávy a kým si nedá iné oblečenie alebo neukaže tak sa snaží byť nenapadný.Jayden plánuje byť ten najlepší v Nelegalnej činnosti a byť nenápadny a zarobiť najviac penazí a robiť to najlepšie čo sa dá robiť pre Gang BLOODS.Jayden si dáva dobrý pozor ským sa baví a keď si myslí že ste úplne v pohode pozorne vás sleduje a robí si poznámky čo robíte a ako sa chováte ku ľudom PDčkám nestáva sa moc často že vám Jayden hneď verí jedine keď bude na 100% istý že ste dobrý čo prenho není väčšinou ľudí.Jayden sa snaží chovať ako keby vám rozka
zoval ale nedáva to najavo a posluchá aj vás jedine keď mu to príjde vhodné preňho tak to spraví.Jayden taktiež neprichádza ku ľudom a hovorí také hova**** že či nechcete drogu alebo zbrane on si čaká na vás aby mal istotu že neprišiel za PDčkom alebo GNDčkom a keď prídete za ním prezerá si vás pozorne robí si znovu poznámky ako sa chováťe ku PD a obyčajným ľudom a robí si na vás názory/poznámky až potom vám odpovie a bude svami robiť rôzne testy a keď nevýjdu 2 pošle vás preč a nebude chodiť za vami.
Naposledy upravil(a) Martkoo dne stř 09. kvě 2018 19:09:07, celkem upraveno 8 x.
Obrázek

RegrifoneCZ

Re: [životopis] Jayden_Taylor

Příspěvek od RegrifoneCZ » stř 09. kvě 2018 16:57:54

XD ty příběhy jsou nejvíc dobrý :D to jsou uplně vzpomínky, jak jsi odjebal tu Officerku na letišti :D nebo jak jsme nahned odletěli pryč z LA :D :D to bylo nejvíc dobrý, hezký to máš :D

Martkoo

Re: [životopis] Jayden_Taylor

Příspěvek od Martkoo » čtv 17. kvě 2018 5:09:37

RegrifoneCZ píše:
stř 09. kvě 2018 16:57:54
XD ty příběhy jsou nejvíc dobrý :D to jsou uplně vzpomínky, jak jsi odjebal tu Officerku na letišti :D nebo jak jsme nahned odletěli pryč z LA :D :D to bylo nejvíc dobrý, hezký to máš :D
Diky aj ja z toho mám spomienky potom aj Lucko bude robiť negra. Dúfam že pôjde do Bloods
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Životopisy a příběhy postav“