Taylor Sullivan

Odpovědět
Uživatelský avatar
creW
Příspěvky: 3

Taylor Sullivan

Příspěvek od creW » pát 20. dub 2018 15:35:37


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Taylor jíž od malička miloval auta jak je to po nynější dobu.
Jmenují se Taylor Sullivan, narodil jsem se 26.7.1988 a vyrůstal jsem v Alabamě, USA, od svých tři let jsem byl vychovaný svou matkou, jelikož se matka s otcem rozvedli a následně otec opustil Alabamu a odletěl do Tokya v Japonsku. Taylor a jeho matka bydleli spolu i přes časté problémy které Taylor dělal ve škole. Bydleli v luxusním domů v Alabamě, který byl moderně zařízen a na úrovní.

Obrázek

Když se Taylor připravuje odejít ze školy, rozhodne se promluvit s Cindy neboli Clayovou přítelkyní, která obdivovala jeho auto, bílý Chevrolet Monte Carlo, poté co to uviděl Clay, tak začal urážet Taylora že mluví s jeho přítelkyní, dvojnásobně urážel jeho auto bílý Chevrolet Monte Carlo a vychvaloval si svoje auto Dodge Viper SRT-10 ale Taylor, byl nepochopený Clayovým poznámkám tak začal sarkasticky říkat, že Clay "si přečetl příručku vozidla", následně Taylor nastupuje do svého auta a odjíždí z parkoviště. Po vyjížděni z parkoviště je zadní okno auta poškozeno baseballovým míčkem, který Clay hodil. Když se Taylor naštve, vystoupí ze svého vozu, aby se postavil proti Clayovi, který postupuje se svými přáteli, ale Taylor vytáhne klíč a zkouší Claya a jeho tým, aby zastavili. Cindy však navrhuje lepší návrh než bitku tím je závod, kde vítěz získá cenu Cindy. Taylor přijme nabídku, a v závodu, Taylor čelí jen malým komplikacím během závodu Clayových přátel a drobných manévrů od samotného Claya. Když Taylor získá na Clayem vedení, flirtuje s jeho přítelkyní Cindy, která se rozhodne, že ji Taylor vezme na ples na který měla jít s Clayem. Ve snaze hněvu způsobí Clay oběma autům poškození, aby se srazili, když Taylor je u konce a vyhrává závod tak Taylorův Monte Carlo je poslán do bubnu, který ničí rám. Taylor, Clay a Cindy přežijí své nehody s drobným zraněním. Na policejní stanici se snaží matka zbavit problému Taylora. Nicméně, když se rozhodne, že Taylor bud půjde do vězení za závažné porušení nebo se přestěhuje do Tokya v Japonsku, aby žil se svým otcem, jako americký námořní důstojník, který tam pobýval. Když přijde, Taylor za jeho otcem tak stanoví jasné podmínky jeho pobytu s ním. Taylor se řídí jeho pravidly a nepodílí se na žádné nelegální činnosti a drží dostatečně vzdálenost od aut, jinak by skončil.

Obrázek

Druhy den v Tokyu, začíná pro Taylora tím že vstává jak mu zazvoní budík a poté se musí připravit do školy, akorát že nestíhá městkou dopravu, takže přišel pozdě do školy, prožívá komplikace při komunikaci se svojí učitelkou která umí pouze japonský a chce po něm papuče, po chvilce dohadování chápe učitelku, jde si obléct papuče a poté do třídy, následně po hodině šel na oběd, kde si sedl sám a poté si k němu sedl typek s jménem Twinkie který, se pokoušel prodat Taylerovi věci jako Jordan boty a laptop. Taylor má spíš zájem o Twinkieho závodní volant Sparco a poté Twinkie se rozhodne ukázat své auto Hulk Volkswagen Touran, následně co se ho zeptal Taylor v čem jezdí, jde se Twinkie projet s Taylorem v jeho vozu sice, Taylor nechápe jaké auta mají v Tokyu a není zvyklej na tyto "lepší" auta. Když se Twinkie dostane na nelegální pouliční závod na parkovišti, Taylor se rozhodne promluvit s Neela, která patří do jeho třídy ve škole, aniž by věděl, že je přítelkyně Drift krále. Když ho Takashi konfrontuje, Taylor ho vyprovokuje, aby závodil s ním, Takashi souhlasí s tím že se pta Taylora že se mu to dobře kecá když nemá vlastní karu ale Han "Takashiho obchodní partner" mu dává klíče ke svému Nissan Silvia Spec-S S15, protože ví, že ho sice Takashi porazí ale chtěl vidět co v něm je. Twinkie dává Taylorovi menší lekci na Drift, ale bez úspěchu. Když Taylor zachytil Takashiho v závodě, nebyl schopen se správně rozhlížet čímž zničil Hanův Nissan Silvia Spec-S S15 a Takashi vyhrává se svým Nissan 350Z a Han řekne Taylorovi, že nemá opouštět Tokio a musí pracovat pro něj, aby splatil auto.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Han se stane Taylorovým přítelem a vezme ho pod své křídlo, učí ho driftovat, také mu poskytne nějakou finanční podporu a auto Mitsubishi Lancer Evo IX. Taylor si pomalu buduje pověst v scéně driftu a pomalu vylepšuje své zkušenosti. Han se dohodl s Takashim že se pojede nový závod ale tentokrát pojede jeden z Takashiho přátel s jménem Morimoto který jel s autem Nissan Fairlady Z33, proti Taylorovi s autem Mitsubishi Lancer Evo IX, který kvůli své nové zkušenosti v driftu a rád od Hana poráží Morimota a čímž vyhrává Takasiho auto, kterým splací dluh za zničené auto Nissan Silvia Spec-S S15.

Obrázek

Obrázek
Taylor pokračuje v tréninku driftování a snaží se zapůsobit na Neela což se mu daří a odhaluje, že ona, stejně jako Taylor, byla také jednou považována za "outsidera" a nebyla Japoncem. Neela vysvětluje Taylorovi, že spolu s Takashim vyrůstala společně, co zemřela její matka. Nicméně po tom, co Taylor s Neela viděl a učil se o svém společném čase, Takashi ho bere jako hrozbu a varuje ho, aby se držel od ní. Neela po tom, co viděla Taylorovy modřiny, Neela rozzlobeně jde za Takashim a říká mu že je konec, ale Takashi jí začne opakovaně urážet a říká jí že může byt ráda že se jí ujal Takashi a jeho strýc jinak by pracovala jako její matka v restaurací, což Neela urazilo a začal říkat že nebýt jeho strýce tak si nehraje na něco co není, následně opouští Takashiho aby byla se Taylorem, sice Neela nemá kde jít ale šla do servisu od Hana kde právě pracuje Taylor a nemůže ho nikde v servisu najít tak říká Hanovy aby mu zavolal a Taylor přijíždí pro Neela aby byli spolu. Další den přijíždí za Takashim jeho strýc s jménem Kamata, neboli osoba na velice vysokém postavení v Yakuze, jde Takashimu říct že jeho účetní našel v účetních knihách nesrovnalosti a že chybí velká částka peněz, což Takashi šel ihned řešit tak že zajede s Morimotem a partou do servisu, který patří Hanovi a s vztekem na Hana začne řvát a po chvilce vytahuje zbraň a míří s ní na Hana, v tom momentu rychle zareagoval Twinkie a snaží se dostat do zadní částí servisu a zavře bránu a dovolí tím Taylorovi, Neela se přesměrovat do auta a Hanovi, aby se dostal ke svému autu na parkovišti, při uzavření brány v rychlosti zareaguje Han a odhazuje zbraň od Takashiho dal mu pěsti a Taylor dal pěsti Morimotovi a následně se Han rozběhne na parkoviště k autu pronásleduje ho parta, ale nastupuje do svého auta a snaží se ujet partě od Takashiho a samotnému Takasimu, za Takashim jede Morimoto a do toho se připojuje Taylor s Neela a snaží se setřást partu Takashiho, což se jím moc nedaří a při projížďce centrem, se začal lepit Morimoto na Taylora a Neela, ale Taylor setřásl Morimota a jeho vozidlo bylo zničeno v zatáčce, což Takashi viděl a prudce zabrzdil a snaží se zničít Taylora a Neela, na to ihned reaguje brzděním Han, tak aby natáhl na sebe Takashiho a Taylor mohl v klidu držet vedení, poté se Takashi otočil driftem před Hanové auto vytáhl zbraň a začal střílet do auta Hana, ale Han se snaží kryt před kulkami, kvůli čeho nevidí na cestu a následně Hanové auto se srazilo s jiným autem a celé se přetočilo a Han byl uvězněn ve svém autě a po několika sekundách otáčí auto Taylor a vystupuje, rozběhl se k autu Hana, jenže bylo pozdě a Han i s autem vybouchl, poté začne řvát Neela že už musíme jet kvůli policie, Taylor byl smutný z smrtí jeho kamaráda Hana.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Taylor s Neela se vrací do domů kde bydlí Taylor s otcem a Takashi přijel s autem si vzít Neela a vyhrožuje Taylorovi pistolí, ale v tom zareagoval otec Taylora a namířil na Takashiho, což Takashi míříl na Taylora, ale Neela dobrovolně odjede s Takashim, aby zabránila dalšímu neštěstí, společně s Takashim. Taylora otec si vědomí situaci a okamžitě přivolá Taylora a řekne mu, že se vrátí zpět do USA, ale Taylor se snaží přesvědčit otce když Taylor řekl, že to způsobil, a bylo to správné, že to i skončí a jeho otec s pochopeným souhlasí. Druhý den se Twinkie setká s Taylorem a zeptá se, jaký je plán, který Taylor říká Twinkie. Když se Twinkie seznámí se situací, rozhodne se finančně pomoci Taylorovi poskytnutím hotovosti vypraných peněz. Taylor se pokouší učinit věc, tím je jít k úkrytu Yakuzy a ještě za Kamatou osobou na vysoké pozici v Yakuze, vrátit peníze, které Han ukradl, také udělat nabídku s Kamatou mezi Taylorem a Takashim, souboj, který kdo prohraje, musí odejít z města, na co Takashi odpovídá že porazil jíž jednou Taylora a Kamata řekl v tom případě nebude pro tebe problém ho porazit i po druhé čímž přijat nabídku a nastavil umístění závodu. Je to na horském průsmyku, na kterém má Takashi velkou výhodu, neboť je údajně jediný, kdo ho kdy sjede dolů. Taylor, Twinkie a Hanova parta se vrátí do svého servisu, aby našli něco po policejním vyšetřováním, ale všechno jíž bylo zabaveno, včetně zbývajících vozů, nicméně, vrak z prvního závodu Taylora neboli auta Nissan Silvia Spec-S S15 a motor auta byl ještě neporušený. Vezmou to a Taylorův otec jím jde pomoct s autem se svým starým Ford Shelby. Taylor pak vybaví auto na styl pro závod, a po mnoha zkouškách je auto připraveno na závod.

Obrázek

Závod probíhá v noci na horském průsmyku, se Takashim a Taylorem kteří jsou jíž připravený ve svých vozech na start závodu. Postup pokračuje tak že závod byl odstartován a je ve vedení závodu právě Takashi, po pár zatáček se ujal vedení Taylor, drží si od sebe co nejdal Takashiho a snaží se ho blokovat vozidlem, což se mu daří ale, Takashi se naštve snaží se převzat vedení nad Taylorem, sice se mu to nepodařilo, s blížícím se koncem závodu se Takashi pokouší znovu vyrazit z cesty Taylora, ale Taylor se snaží chytře zabrzdit čímž Takashi s jeho autem Nissan 350Z, se proletěl po horách, padl Takashi v svém Nissan 350Z na silnici. Naštěstí se Taylor důkladně dokáže vyhnout vraku a Taylor zvítězil v závodě. Jakmile Takashi přijde do cíle, sotva přežije, nicméně jeho ztráta způsobí, že utrpí ponižující porážku v rukou Taylora, kterého Takashi stále považuje za "outsidera". Kamata řekne Taylorovi, že je volný, a Takashi pravděpodobně opustí Tokio a Neela se k Taylorovi vrátí.

Obrázek
Po zvítězení nad Takashim se ujal korunky Drift King právě Taylor Sullivan, který dokázal své a prosadil se z obyčejného chlapa na osobu známou v Tokiu pod jménem DK. uběhlo tomu den po závodu a přišla nová osoba za Taylorem a požádala ho o závod s tím že se znal s Hanem, vlastně kvůli Hana se dostal Taylor kde je ted, sice nejen kvůli něho ale kvůli jeho pomocí se dotáhl až na krále, takže závod přijal a šel závodit proti osobě s jménem Dominic Toretto, znám jako Dom, jednalo se o drift závod takže nad ním vyhrál Taylor ale musel uznat že to je luxusní řidič a popovídal si s ním o Hanovy, tím se seznámil Dominic s Tayloem a po nynější dobu jsou blízci přátele.

Obrázek
Taylor se rozhodl po delší době že opustí Tokio s tím že přenechá někomu svojí korunu a tím byl Twinkie, kterého naučil jezdit jako Han naučil jezdit Taylora, což se povedlo a začal plánovat s Neelou život, ale Neela se rozhodla zůstat v Tokiu ještě týden a pořádně ho projezdit než odletí do USA s čím Taylor plně souhlasil a dal jí na to slib který dodrží, Taylor se proháněl v autě, Neela také ve svém autě a při jedné z zatáčce do ní narazil prudce chlap, který prohrál závod nad Taylorem a nejspíš tím chtěl docílit pomsty, Neela byla na místě mrtvá to stejné osoba co prohrála závod s Taylorem, Taylor se ale snažil a nechtěl nechat dopustit že Neela zemřela tak jí vysvobodil z auta, dal ji do svého auta a odvezl do nemocnice, kde prohlásil doktor, že Neela zemřela, což Taylora úplně zničilo ale, když už nic nemohl jiného udělat Taylor tak splnil přání své Neely, čímž bylo odstěhovat se do Los Angeles.

Obrázek
Po přestěhování do Los Angeles, si začal Taylor získávat respekt a přátele v okolí nelegálních závodu, byl znám i v Los Angeles jako Tokio Drift King, uvítal ho v nelegálních závodech právě Dominic Toretto, čímž mu otevřel cestu, byl hodně populární Dominic na draze mezí ostatními jezdci, po více něž týdnu se jel jeden nelegální závod, kde se Taylor ukázal jako ďábel za volantem s jeho autem Nissan Silvia Spec-S S15, Taylor si oblíbil od doby co mu Han půjčil poprvé své auto "Mona Lisa" neboli Nissan Silvia Spec-S S15 toto auto, i přes to že mu zničil, tak pro Taylora toto auto má nevyčíslitelnou cenu.

Obrázek

Obrázek

PRESENT FAMILY NAME: Taylor
NICKNAME: DK
FORNAME: Sullivan
SEX: Male
DATE OF BIRTH: 26.7.1988 (30 years old)
PLACE OF BIRTH: Washington, D.C.
LANGUE SPOKEN: English
NATIONALITY: American

FOTOGRAFIE
Spoiler:
Obrázek
Twinkie a Taylor, když mu dává zakládaní informace o driftu.
Obrázek
Taylor a Twinkie, když mu říká o Mona Lise.
Obrázek
První spolupráce mezi Hanem a Taylorem při splacení poškozeného auta.
Obrázek
Neúspěšné zkoušení driftování Taylora.
Obrázek
První rande s Neelou.
Obrázek
První závod v Tokiu od Taylora.
Obrázek
Han a Taylor čekání na telefonní číslo od holek.
Obrázek
Taylorův předposlední závod v Tokiu.
Obrázek
Taylor a Dominic při povídáni o Hanovy.

Naposledy upravil(a) creW dne stř 25. dub 2018 19:53:24, celkem upraveno 46 x.

Uživatelský avatar
DominoJot
Příspěvky: 9
Bydliště: Doma

Re: Taylor Connor

Příspěvek od DominoJot » pát 20. dub 2018 18:16:03

Pěkný zpracování - fotky, text.. není to nudné, zajímavé. Super.
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
creW
Příspěvky: 3

Re: Taylor Sullivan

Příspěvek od creW » stř 25. dub 2018 22:31:29

UPDATED ŽIVOTOPIS, PŘÍBĚH, FOTKY.

Odpovědět

Zpět na „Životopisy a příběhy postav“